Schwaz - Talíř s kozorohem

Keramika, průměr 23 cm. Značeno SCHWAZ.

Pozn.: mírně poškozeno

Schwaz
22880. Talíř s kozorohem
Dražba ukončena:17.10.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.10.2018 12:46:46 3291
500 Kč 12.10.2018 16:15:32 4126