Schwaz

22880. Talíř s kozorohem

popis: Keramika, průměr 23 cm. Značeno SCHWAZ.

Pozn.: mírně poškozeno

dražba ukončena: 17.10.2018 18:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.10.2018 12:46:46 3291
500 Kč 12.10.2018 16:15:32 4126