Schwarz

304874. Dudák

popis: Olej na překližce 60x52 cm. Signováno vpravo dole Schwarz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.05.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč