Schneider - Ulice

Olej na kartonu, 48x35 cm. Signováno vpravo dole Schneider. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

75680. Ulice
Dražba ukončena:10.04.2022 21:27:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč