Otakar Schindler - Jesse B. Simple se žení

Kombinovaná technika (papír na kartonu), 45x62 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Papír místy poškozen.

6003. Jesse B. Simple se žení
Dražba ukončena:26.10.2016 22:00:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč