Sancho - Marionette

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Sancho. Nerámováno.

Pozn.: Popis autora: Už z názvu obrazu vyplýva, že pojednáva o sociálnom rozpoložení človeka ako takého, bytosti a jej úlohy v tomto svete, o ovládaní a odovzdaní sa, o manipulácii či už psychickom,fyzickom alebo spoločenskom.

o autorovi: Odjakživa sa venoval kresleniu a maľovaniu takže jeho celoživotná záľuba prirodzene prerástla do profesionálnej tvorby. Venuje sa predovšetkým olejomaľbe ale nevyhýba sa ani maˇbe akrylom a rôznym kombinovaným technikám. Na konte má približne 800 malieb a vystavuje doma aj v zahraničí,navštevuje medzinárodné sympoziá , venuje sa ilustráciam do knižiek a časopisov, návrhmi na obaly hudobných nosičov.
Jeho tvorba by sa dala definovať ako surealisticka, temno magická, fantazmagorická, morbídna aj romantická s psychologickým a sociálnym podtextom. Svojim osobitým prístupom otvára fantazijný svet bez vytýčených hraníc.

Sancho
83697. Marionette
Dražba ukončena:28.09.2022 20:05:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč