Salvador Dalí - Z cyklu Božská komedie

Litografie, 24x18 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Dalí, signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

300488. Z cyklu Božská komedie
Dražba ukončena:02.09.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč