Litografie, 24x18 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Dalí, signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen, signováno pravděpodobně ne rukou autora.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.