Salvador Dalí - Vrána a liška

Ručně kolorovaný lept, 57x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Autorský tisk. Rám, sklo. 80. léta 20. stol.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

63108. Vrána a liška
Dražba ukončena:12.08.2021 23:14:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč