Litoofset, 51x33 cm. Signováno v tisku Dalí. Slepotiskové razítko G Dalí. Ruční papír. Rám, sklo. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.