Salvador Dalí - Ukřižování

Barevný dřevoryt, 50x34 cm. Signováno nahoře uprostřed v tisku Dalí a dole vpravo v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. 80. léta 20. stol.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

64237. Ukřižování
Dražba ukončena:15.09.2021 20:43:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč