Barevný dřevoryt, 50x34 cm. Signováno nahoře uprostřed v tisku Dalí a dole vpravo v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. 80. léta 20. stol.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.