Salvador Dalí

64237. Ukřižování

popis: Barevný dřevoryt, 50x34 cm. Signováno nahoře uprostřed v tisku Dalí a dole vpravo v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. 80. léta 20. stol.

o autorovi: 1904-1989
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:43:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč