Salvador Dalí - Tvář

Litografie, 46x32 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

10135. Tvář
Dražba ukončena:27.04.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč