Reliéf, 30x37 cm. Limitovaná edice 80/999. Zhotoveno ve spolupráci s mistrem S. Dalí v roce 1980. Zlaceno a stříbřeno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přilepen certifikát k dílu.
o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.