Salvador Dalí - Sv. Jan od Kříže, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 83,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Stříbrný reliéf, 21x16 cm. Rám, plexisklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

125336. Sv. Jan od Kříže, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 83,70 g
Dražba ukončena:31.10.2024 21:21:36
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč