Salvador Dalí - Slunečný den

Nejdelší strana: 94 cm

Litografie, 72x48 cm. Signováno vlevo dole S.Dalí 1956. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

83308. Slunečný den
Dražba ukončena:14.09.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč