Salvador Dalí - Salvador Dali - Pour la Source Perrier

Ofset, 50x32 cm, signováno dole uprostřed v tisku Dalí 1969, rám, zaskleno.

Pozn.: Plakát uprostřed mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
16097. Salvador Dali - Pour la Source Perrier
Dražba ukončena:14.02.2018 21:06:55
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.02.2018 21:01:55 3594
400 Kč 14.02.2018 21:01:03 3314