Salvador Dalí

16097. Salvador Dali - Pour la Source Perrier

popis: Ofset, 50x32 cm, signováno dole uprostřed v tisku Dalí 1969, rám, zaskleno.

Pozn.: Plakát uprostřed mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1989
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 14.02.2018 21:06:55

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.02.2018 21:01:55 3594
400 Kč 14.02.2018 21:01:03 3314