Salvador Dalí - Plachetnice

Litografie, 44x31 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

14234. Plachetnice
Dražba ukončena:15.11.2017 23:02:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč