Litografie 55/250, 60x41 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiložen dopis potvrzujíc zakoupení díla.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.