Salvador Dalí - Nu gris

Litografie, 28x21 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

14966. Nu gris
Dražba ukončena:30.11.2017 21:29:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč