Salvador Dalí - Muž

Litografie, 40x26 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

10552. Muž
Dražba ukončena:31.05.2017 20:30:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč