Salvador Dalí - La Danza

Nejdelší strana: 16 cm

Reliéf, obecný kov, průměr 6 cm. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přilepen certifikát k dílu

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

123995. La Danza
Dražba ukončena:15.09.2024 20:35:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč