Nejdelší strana: 16 cm
Reliéf, obecný kov, průměr 6 cm. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přilepen certifikát k dílu
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.