Salvador Dalí - Kristus, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 83,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Stříbrný reliéf, 21x16 cm. Rám, plexisklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

125336. Kristus, stříbro 999/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 83,70 g
Zbývá:32 dnů, 19 hodin
Konec dražby:31.10.2024 21:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč