Salvador Dalí - Kostka

Litografie, 34x42 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

12924. Kostka
Dražba ukončena:11.10.2017 19:56:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč