Salvador Dalí - Koncert

Litografie, 31x42 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

13994. Koncert
Dražba ukončena:15.11.2017 18:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč