Litografie, 39x39 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Přiložen prodejní certifikát z roku 2001.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.