Salvador Dalí - Juliet´s tomb

Litografie, 39x39 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen prodejní certifikát z roku 2001.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

14975. Juliet´s tomb
Dražba ukončena:30.11.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč