Salvador Dalí - Ježíš na kříži

Litografie, 30x23 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

8842. Ježíš na kříži
Dražba ukončena:30.03.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:20 000 Kč