Salvador Dalí

16750. Jednorožec

popis: Litografie, 48x35 cm. Nesignováno (S. Dalí). Volný list.

Pozn.: Příležitostný tisk Muzea ve Figueras.

o autorovi: 1904-1989
Španělský malíř a sochař.

dražba ukončena: 28.02.2018 21:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.02.2018 21:43:20 3685
500 Kč 28.02.2018 14:36:59 3675