Salvador Dalí - Hořící žirafa

Litografie, 45x34 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

12923. Hořící žirafa
Dražba ukončena:11.10.2017 19:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč