Salvador Dalí - Hommage á Albrecht Dürer - Vision nouvelle

Litografie, 75x56 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, signováno v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

11923. Hommage á Albrecht Dürer - Vision nouvelle
Dražba ukončena:29.06.2017 18:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč