Salvador Dalí - Happy Unicorn

Nejdelší strana: 82 cm

Litografie zdobená zlatým prachem 119/300, 48x59 cm. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

152390. Happy Unicorn
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:39:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč