Salvador Dalí - Guitares espagnoles

Porcelán, 22x22 cm. Signováno dole uprostřed Salvador Dalí. Limitovaná edice 350/387. Rámováno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

89571. Guitares espagnoles
Dražba ukončena:22.02.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč