Salvador Dalí - Eva Espacial, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 238,10 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 38 cm

Reliéf, 22,1x16,8 cm. Limitovaná edice E/1569. Zhotoveno ve spolupráci s mistrem S. Dalí. Stříbro 925/1000. Rám, plexisklo.

Pozn.: Zezadu přilepen certifikát k dílu

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

123569. Eva Espacial, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 238,10 g
Zbývá:8 dnů, 3 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:18:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč