Litografie, 46x64 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Ruční číslování. Reference: Albert Field - Oficiální katalog grafického díla Salvadora Dalí 1957 - 1B.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.