Salvador Dalí - Dívčí torzo

Litografie, 46x32 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, rám, zaskleno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

13558. Dívčí torzo
Dražba ukončena:25.10.2017 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč