Salvador Dalí - Dáma na pláži

Litografie, 43x31 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

24021. Dáma na pláži
Dražba ukončena:01.11.2018 22:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč