Salvador Dalí - Čas

Litografie, 32x41 cm, signováno vpravo dole v tisku Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

13995. Čas
Dražba ukončena:15.11.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:29 000 Kč