Salvador Dalí - Božská komedie

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Litoofset, 26x17 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

55736. Božská komedie
Dražba ukončena:10.02.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč