Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
Litoofset, 26x17 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.