Salvador Dalí - Atavistické pozůstatky deště

Litografie, 46x37 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

19702. Atavistické pozůstatky deště
Dražba ukončena:25.04.2018 21:12:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč