Salvador Dalí - Alsace

Litografie, 37x27 cm, signováno vpravo dole Dalí, volný list.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

10136. Alsace
Dražba ukončena:27.04.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč