Salvador Dalí - Alegorie malířství

Reliéf, 35x28 cm. Limitovaná edice 172/999. Zhotoveno ve spolupráci s mistrem S. Dalí v roce 1983. Zlaceno a stříbřeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přilepen certifikát k dílu

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

vydraženo certifikát
96617. Alegorie malířství
Dražba ukončena:29.06.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč