Reliéf, 35x28 cm. Limitovaná edice 172/999. Zhotoveno ve spolupráci s mistrem S. Dalí v roce 1983. Zlaceno a stříbřeno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přilepen certifikát k dílu
o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.