Salvador Dalí - Akt blondýnky na koni

Litografie, 40x29 cm. Signováno tužkou vpravo dole Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: 70. léta.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

114384. Akt blondýnky na koni
Dražba ukončena:25.04.2024 22:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč