Salomon Zorn - Kostelík

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x33 cm. Signováno vlevo dole S. Zorn. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

305951. Kostelík
Dražba ukončena:25.08.2020 20:20:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč