XX Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Lept, 20x15 cm. Signováno vlevo dole v tisku Salomon Gessner. Ref.: Rümann 330, Fürstenberg 95. Volný list. Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.