Salomon Gessner

39240. Léda s labutí

popis: Lept, 20x15 cm. Signováno vlevo dole v tisku Salomon Gessner. Ref.: Rümann 330, Fürstenberg 95. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.01.2020 20:32:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (15.01.2020 18:21:49) 2221