Salomon Gessner

59538. Konvolut 2 grafických listů - Mytologie

popis: Mědirytiny, 16x13 cm. Signovány vlevo dole S. Gessner. Volné listy.

1. Dauphne a Chloe 1775
2. Dvě polonahé dívky a chlapec 1771

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.05.2021 19:55:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.05.2021 19:20:20 1567