Mědirytiny, 16x13 cm. Signovány vlevo dole S. Gessner. Volné listy. 1. Dauphne a Chloe 1775 2. Dvě polonahé dívky a chlapec 1771 Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.