Inkoust na cardboardu, 70x70 cm. Signováno vzadu st. Ulik 2022. Nerámováno.
Stav: Karton mírně prohnutý. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Text z knihy : Claude Paradin's Devises heroïques , Lyons, Jean de Tournes a Guillaume Gazeau, 1551 Text : "That they may fall with the greater ruine. There is perpetuall enimitie betwixt the dragon & the Egle. Whereby it commeth to paffe that they neuer meete one the other, w out a fierce conflict,& fo dangeroufly are car tied togither thorow the aire, that the Egle wrapped round about in the dragons taile"
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: Curriculum vitae :
Saint Ulik
1978
Moje jméno je Saint Ulik.
Jsem kreslíř a dekorativní umělec.
Ve své tvorbě se převážně věnuji florálním dekorativním prvkům, jako je arabeska, moreska, a uměleckému krasopisu 17. století, a kaligrafii.
Tyto prvky převádím ručním gravírováním na sklo, zrcadla a lucerny.
Snažím se vycházet z klasického pojetí starobylého umění, a proto moje tvorba reflektuje renesanční a sakrální přístup.