Valtteri Matti Tapani Saha - Lebka v zeleném

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Saha. Nerámováno.

o autorovi: 1984
Narodil se ve Finsku, momentálně žije v České republice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

58776. Lebka v zeleném
Dražba ukončena:29.04.2021 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč