Šafránek - Párové kytice - Šeřík a Růže

Oleje na kartonu, oba 50x40 cm. Signovány dole uprostřed Šafránek. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Šafránek
306940. Párové kytice - Šeřík a Růže
Dražba ukončena:13.12.2020 20:09:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč