Karel Šafář - Krajina z Náchodska

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x80 cm. Signováno vpravo dole K. Šafář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1938-2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

100836. Krajina z Náchodska
Dražba ukončena:20.08.2023 20:39:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč