Sáblík - Břízy u rybníka

Nejdelší strana: 78 cm

Olej na plátně, 60x43 cm. Signováno vlevo dole Sáblík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

107842. Břízy u rybníka
Dražba ukončena:27.12.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.12.2023 18:18:52 13400
500 Kč 27.12.2023 15:44:30 13222