S. Müller - Ze Středomoří

Kombinovaná technika na kartonu. 39x29 cm. Signováno uprostřed S. Müller. Rámováno.

Pozn.: Vlevo dole autorský popis.

39993. Ze Středomoří
Dražba ukončena:30.01.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč