S. Holeček

304074. Snopy na kopci

popis: Olej na kartonu, 31x45 cm. Signováno vpravo dole S.Holeček 1940. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.03.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 18.03.2020 19:54:03 2663
500 Kč 17.03.2020 7:15:27 5734