Jaromír Hauptmann - Sedláček - Z pražských zahrad

Olej na sololitu, 71x80 cm. Signováno vpravo dole S. Hauptmann. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

27298. Z pražských zahrad
Dražba ukončena:31.01.2019 18:32:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč